Kazachstanas ir Argentina triuškino varžovus, Brazilija palaužė japonus

Rezultatai

Rugsėjo 23 d. (ketvirtadienis)

Argentina 6-1 Paragvajus Kazachstanas 7-0 Tailandas Brazilija 4-2 Japonija

Įvykiai

Nugara į vartus - viena ranka ant prizo? Kazachstanas aštuntfinalyje prieš Tailandą sužaidė idealias rungtynes. Kai Daurenas Tursagulovas atidarė įvarčių sąskaitą smūgiu kulnu, kazachų variklis užsisuko ir nesustojo. Vienas iš pagrindinių katalizatorių - gynėjas Douglasas, kuris ne tik įmušė antrą įvartį, bet ir ne kartą gelbėjo savo komandą gynyboje bei parodė šaltakraujišką žaidimą gynyboje. Tailandas nesugebėjo nieko priešpastatyti kietai kazachų gynybai, kuri apgynusi savo vartus nuolat baudė varžovus.

Komentarai

"Mūsų tikslas buvo pasiekti ketvirtfinalius, todėl esame labai laimingi. Tai istorinė dien Kazachstanui, tačiau turime naują tikslą - pasiekti pusfinalį ir nueiti iki pabaigos" Kazachstano gynėjas Douglas Junioras. Paragvajaus suerzinta Argentina siautė po pertraukos Paragvajus pirmąjį kėlinį nustebino Argentiną ir pelnytai pirmavo po Julio Mareco įvarčio, kuris buvo 100-asis Paragvajaus įvartis Pasaulio čempionatuose. La Albirroja puikiai spaudė varžovus ir La Albiceleste nuo didesnių nemalonumų gelbėjo tik praėjusio čempionato geriausias vartininkas Nicolas Sarmiento. Atrodė, kad Argentina gali patirti pirmą pralaimėjimą čempionatuose nuo 2012 metų. Visgi viena paragvajiečių klaida antrojo kėlinio pradžioje leido grįžti Argentinai rungtynes ir nuo to laiko čempionai tiesiog subombardavo varžovus. Dar penki įvarčiai per dešimt minučių užtvirtino įtikinamą Argentinos pergalę. Ketvirtfinalyje laukia praėjusio pasaulio čempionato finalo pakartojimas prieš RFU komandą.