Po permainingos dramos Portugaliją į finalą išvedė baudiniai

• Portugalai po sunkios kovos palaužė Kazachstaną baudinių serijoje

• Portugalai persvaros neišlaikė pagrindiniame laike, kazachai -pratęsime.

• Finale portugalai žais su nugalėtojų titulą ginančia Argentina.

Rezultatas

Portugalija 2-2 Kazachstanas (po pratęsimo, baudinių serija 3-4) Įvarčiai: 23 min. Pany (1-0), 40 min. Nurgožin (1-1), 42 min. Douglas (1-2), 49 min. Bruno Coelho (2-2).

Įvykiai

Ėjimas džokeriu Portugalai pirmajame kėlinyje privertė varžovų vartininką Higuitą padirbėti, tačiau arčiau tikslo buvo kazachai - du kartus po gražių jų išpuolių kamuolys smūgiai atsimušė į vartų konstrukciją. Antro kėlinio pradžioje portugalams pavyko pasinaudoti varžovų klaida - Andre Coelho perėmė kamuolį, Taynanui nuskubėjus į ataką Pany liko laisvas ir sulaukęs Miguelio perdavimo įmušė. Ėjimas džokeriu Likus 9 minutėms Kazachstano vartininkas Higuita pradėjo nuolat eiti į ataką. Kartą jo smūgis sudrebino virpstą. Bent tris kartus portugalus gelbėjo vartininkas. Niekaip nepavyko. Likus minutei portugalų treneris Paulo Ricardo Kaka išbandė naują ėjimą džokeriu – Higuita nuėjo į atsargą, Douglas pasistumė į centrinę poziciją, o penktu žaidėju tapo Daurenas Nurgožinas. Netrukus pastarasis būtent po Douglaso smūgio nuo gynėjo atšokusį kamuolį iš labai arti pasiuntė į tinklą. Kazachų herojus Douglas prisidėjo prie trijų kazachų įvarčių ketvirtfinalio rungtynėse. Šį kartą pratęsime pagaliau pasisekė įmušti ir jam. Po gynėjo baudos smūgio kamuolys praskriejo vartininkui Bebe tarp kojų. Tarsi nepatikėdamas kas vyksta santūrusis brazilas ilgai bėgo atgal, kol galų gale priklaupė ant kelių ir ištiesė pirštus į viršų – kaip jau tris kartus darė šiame turnyre. Atšokęs kamuolys ir du vartininkai Tačiau portugalai dar kartą pademonstravo, kad juos nurašyti anksti, o kazachamas nepasisekė. Likus kiek daugiau nei pusantros minutės Douglasui bandant išmušti kamuolį šis atšoko Bruno Coelho, kuris netrukdomas smūgiavo tiksliai. Nugalėtoją teko spręsti baudinių serijoje.

Tas pats Douglas stojo mušti pirmo baudinio ir jį atrėmė vartininkas. Komandos draugą gelbėjo Higuita, kuris atmušė trečią portugalų bandymą – Pany smūgį. Tačiau penktuoju bandymu Arnoldas Knaubas neįmušė atsarginiam portugalų vartininkui Vitorui Hugo.