Po nervingos kovos Brazilija ir Argentina prasibrovė į pusfinalį, kur susitiks tarpusavyje

• Brazilai po vienintelio įvarčio palaužė Maroką

• Argentina po baudinių serijos įveikė RFU

• Du Pietų Amerikos grandai susitiks pusfinalyje

Ketvirtfinaliai

Rugsėjo 26 d. (sekmadienis) Marokas 0-1 Brazilija RFU 1-1 Argentina (po pratęsimo, baudinių serija 4-5) Rugsėjo 27 d. (pirmadienis) Portugalija - Ispanija (17:30, Vilnius) Kazachstanas - Iranas (20:00, Kaunas)

Įvykiai

Kapitono firminis smūgis ir klaidinimai Brazilijos komanda buvo dvikovos su Maroku favoritai, tačiau rungtynės susiklostė daug sunkiau nei norėtųsi daugkartiniams pasaulio čempionams. Prisireikė „žmogaus torpedos“ pasirodymu. Kapitono Rodrigo baudos smūgis firminiu stiliumi - keltimi - rungtynių pradžioje išvedė juos į priekį. Šiame epizode marokiečius suklaidino Leozinho, kuris nubėgo į kraštą ir nusivedė gynėją iš gyvatvorės, kurioje liko tik vienas žaidėjas.

Brazilijos gynybinė disciplina Tačiau marokiečiai taip pat nebuvo pėsti, dar prieš pirmąjį įvartį Jouadas pataikė į virpstą, o ir vėliau darbo vartininkui Guittai paliekant vartus buvo ne kartą. Po pertraukos brazilai daugiau dėmesio skyrė gynybai ir pademonstravo tai, dėl ko nėra labai žinomi - gynybinę discipliną . Marokas didesnės rizikos ėmėsi tik likus porai minučių - rezultatas taip ir nepakito.

Komentarai

„Būčiau patenkintas. jei neįmuščiau kiekvienose rungtynėse, bet išsivežtume namo trofėjų. Šios dienos rungtynės priklauso kapitonui. Aš nepaprastai laimingas.“ Brazilijos žaidėjas Ferrao

Seni vilkai 2016 metų pasaulio čempionės Argentinos treneris Diego Gustozzi atvyko į Kauną palaikyti savo buvusių auklėtinių. RFU gretose pirmą kartą šiame čempionate žaidė puolėjas Ederis Lima, kuris praėjusiame turnyre buvo savo komandos puolimo lyderis. Arši kova Prieš penkerius metus RFU ir Argentina kovėsi čempionato finale. Šį kartą komandos padovanojo finalo vertą trilerį su įtampa iki paskutinės akimirkos. Toną uždėjo rungtynių pradžia - per pirmąsias dešimt minučių vyko arši kova - netrūko įtemptų dvikovų tarp žaidėjų. RFU net per tą laiką susirinko penkias pražangas ir vėliau žaidė atsargiau. Visgi Argentina tuo iki pertraukos nepasinaudojo. Baudos smūgis ir ilga koja Po pertraukos Leonardo Cuzzolino baudos smūgis išvedė Argentiną į priekį, tačiau likus kelioms minutėms situacija persivertė ne čempionų naudai - penktą pražangą užsidirbo jie. Negana to, ilgomis kojomis pasinaudojęs Artiomas Antoškinas aplenkė vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą. Pasikeitę vartininkai Likus porai minučių argentiniečiai užsidirbo penktą pražangą, bet Asadovas nuo 10 metrų žymos neįmušė - smūgį atmušė Nicolas Sarmiento. Pratęsime RFU taip pat buvo arčiau tikslo - Robinho pataikė į vartų konstrukciją. Nugalėtoją lėmė baudiniai, kuriuose abi komandos iš penkių smūgių nepataikė po kartą. Lemiamas tapo Romulo smūgis, kurį atrėmė su Sarmiento baudinių serijoje ne kartą pasikeitęs antrasis Albiceleste vartininkas Lukas Farachas.