II diena: Istorinė Maroko pergalė, Ferrao šou

• Marokas iškovojo pirmą pergalę FIFA Futsal Pasaulio čempionatuose

• Ferrao sužibėjo už Braziliją - įmušė keturiskart

• Portugalams teko pavargti su Tailandu

Rezultatai

C grupė Marokas 6-0 Saliamono salos Tailandas 1-4 Portugalija D grupė Panama 1-5 Čekija Vietnamas 1-9 Brazilija

Turnyro rikiuotė

Esminiai įvykiai

Dvigubas džiaugsmas “Pasirodyti geriau nei 2012 ir 2016 metais iškovojant pirmą tašką turnyre ir patekti į kitą etapą." Tokie buvo tikslai, kuriuos nustatė Maroko treneris Hichamas Dguigas savo komandai prieš 2021 m. čempionatą Lietuvoje. Lithuania 2021. "Atlaso liūtai" pasiekė savo pirmąjį tikslą atidarymo rungtynėse prieš Saliamono salas. Jie įspūdingai sužaidė ir gynyboje, ir puolime, o prie pergalės 6-0 prisidėjo šeši skirtingi įvarčių autoriai. Pergalės prieš Tailandą arba Portugaliją likusiose rungtynėse turėtų užtekti iškovoti trečią vietą grupėje ir realiai pretenduoti į antrąjį tikslą - kitą etapą.

Efektyvūs čekai Į Klaipėdą atvykusios Čekijos aistruolių grupės reikalavimai buvo patenkinti dar per pirmąjį kėlinį rungtynėse su Panama. Aidint skanduotėms "Pirmyn čekai" ir "Čekai muša ir įmuša", čekų komanda dar pirmajame kėlinyje įmušė keturis įvarčius iš aštuonių smūgių į vartų plotą ir išsiveržė į priekį 4-0. Rungtynės baigėsi Čekijos pergale 5-1. Michalas Seidleris pelnė hat-tricką ir prisijungė prie rezultatyviausiųjų čempionate.

Nuostabus Ferrao Pustrečios minutės - tiek prireikė Ferrao pademonstruoti savo įgūdžius ir įtvirtinti Brazilijos pranašumą nesunkiai laimėtose rungtynėse. Jis iš pradžių asistavo kapitonui Rodrigo pirmajam rungtynių įvarčiui, o po poros minučių pasižymėjo ir pats. Dar vėliau apsisukęs brazilų puolėjas smūgiavo tiksliai, antrajame kėlinyje sulaukė gero komandos draugo perdavimo, o taip pat pridėjo ir ketvirtą įvartį.

Tajų testas Portugalijos magas Ricardinho taip pat startavo turnyre, tačiau jam pademonstruoti stebuklų nelabai sekėsi. A Selecçao das Quinas sunkiai sekėsi pralaužti įspūdingai žaidusio Tailando vartininko Katawut Hankampa ginamus vartus. Azijos atstovai netgi išsiveržė į priekį po Jirawato Sornwichiano smūgio, tačiau Bruno Coelho prieš pertrauką rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje Ericko individualus meistriškumas leido persvėrti rezultatą portugalų naudai ir savo pranašumą jie dar padidino.